WIELKANOC

W naszej grupie bardzo starannie przygotowywaliśmy się do Świąt Wielkanocnych. Ozdabialiśmy pisanki, wykonywaliśmy wiele ozdób świątecznych,  wykonaliśmy piękną palmę. Aż wreszcie nadszedł ten wyjątkowy dzień, wtorek 16 kwietnia 2019 r. Już od rana czekał na nas prawdziwy króliczek, który razem ze swoją właścicielką Wiktorią witał wszystkie dzieci .

Tego dnia odbyło się w naszym przedszkolu śniadanie wielkanocne. Przy pięknie udekorowanych stołach z tradycyjnymi pokarmami: jajkiem, szynką, kiełbaską, chlebem i babeczką złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia
i z apetytem zjedliśmy śniadanko.

 Po południu czekała na nas kolejna niespodzianka. W koszykach przygotowanych dla wszystkich dzieci pojawiły się słodycze – cieszymy się, że Zajączki o nas pamiętały!!!

Następnego dnia razem  z grupą przedszkolnych zuchów udaliśmy się  do Ośrodka Pomocy Socjalnej , gdzie odbyło się spotkanie integracyjne w ramach realizowanego projektu socjalnego ,,Senior Młody Duchem – łączymy pokolenia”. Zaprezentowaliśmy program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję.  Spotkanie dla przedszkolaków było cenną lekcją wychowawczą , która nauczyła nas życzliwości jaką trzeba okazywać osobom starszym.