Przedszkolaki z „Bajki” w świecie magii i iluzji

Wszystko zaczęło się od wielkiej akcji „Gazety Pomorskiej”

Wszystko zaczęło się od wielkiej akcji „Gazety Pomorskiej”, „Expressu Bydgoskiego” oraz „Nowości – Dziennika Toruńskiego”  poświęconej przedszkolom. Celem przedsięwzięcia było wyłonienie w drodze głosowania Przedszkola Roku 2018 w powiatach województwa kujawsko – pomorskiego. Dzięki licznym głosom rodziców i sympatyków Gminne Przedszkole Nr 2 „Bajka” z Sępólna Krajeńskiego zdobyło I miejsce w naszym powiecie, a tym samym otrzymało zaszczytny tytuł „Przedszkole na Medal”.

Jedną z nagród w plebiscycie był występ magika Mariusza Czajki, który swoim pokazem iluzjonistycznym przeniósł 192. przedszkolaków w świat czarów i magii. Podczas występu dzieci były zapraszane na scenę, aby pomagać czarodziejowi wypowiadać magiczne zaklęcia i wykonywać tajemnicze ruchy, dzięki którym niemożliwe stawało się możliwym. Program zawierał takie sztuczki, aby dzieci nie miały problemu z ich interpretacją, a wszystkie efekty prezentowane były z barwnymi i interesującymi przedmiotami. Najmłodsi dobrze się bawili, śmiejąc się głośno podczas całego pokazu, który na pewno długo pozostanie w ich pamięci.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i oddane na nasze przedszkole głosy. To właśnie dzięki Państwu dzieci mogły rozwijać wyobraźnię i kreatywność podczas „spotkania z iluzją”.