Występy naszych przedszkolaków na Pikniku Rodzinno – Edukacyjnym „Bądźmy razem”

19 września 2019 r. Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu „Program Aktywizacja i Integracja

19 września 2019 r. Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu „Program Aktywizacja i Integracja – Nowy Start” zorganizował na targowisku miejskim imprezę integracyjną pod hasłem „Bądźmy razem” połączoną z obchodami Dnia Chorych na Alzheimera.

            Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji. Na zaproszenie przybyła młodzież szkolna, a tekże dzieci z naszego przedszkola. Wspólną zabawę rozpoczął Polonez, do którego chętnie przyłączyły się przedszkolaki. Podczas festynu ze swoimi programami tanecznymi i wokalnymi zaprezentowali się uczestnicy WTZ, uczniowie ze SP nr 3 oraz wokalistka z SP w Wiśniewie. Reprezentantami Gminnego Przedszkola Nr 2 „Bajka” była grupa „Motylków”, która wykonała kilka tańców i piosenek, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Przedstawiony program został nagrodzony gromkimi brawami, a organizatorzy tak szybko nie pozwolili naszym „starszakom” opuścić sceny.  Motylki dodatkowo umilały czas zaproszonym gościom wspólnymi tańcami.

            Podczas pikniku odpowiednio zadbano o naszych podopiecznych. Otrzymały one soczki, watę cukrową, popcorn, cukierki, a także miały możliwość skorzystania z mini placu zabaw.
Z pewnością udział w imprezie przyniósł naszym dzieciom wiele radości i dobrej zabawy, za co serdecznie dziękujemy organizatorom.

                                                                                             Anna Górniak

                                                                                             Ilona Grubicka